Üç Kız Kardeş 33.Bölüm 2. Fragmanı

KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümü 3 Ocak Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Dizinin son fragmanı siteye eklendi! Merakla beklenen diziye her bölümün neler kattığını bu sayfada öğrenebilirsiniz. Bu sayfa düzenli olarak güncellenmektedir ve en iyi ipuçları web sitemizde bulunabilir.

Yeni genel bakış bölümü

Dizi özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecektir, bu yüzden bizi izlemeye devam edin. son bölümde neler oldu

Sommer, Kiraz’ı Mine’ye teslim edenin Türkan olduğunu öğrenince derin bir hayal kırıklığına uğrar. Türkan ve Somer arasındaki bu gerilim Rüçhan ve Türkan’ın arasını açar. Sadık ve Nesrin barışmaya karar verir ama Fatih’in çaresizliği Takvim ailesini yeni bir ikilemin içine atar.

Mustafa ve Deriyah’ın arkadaşlığı aşka dönüşürken aileye Sevilai’nin gelmesi Koman Orser’i gerer. Özer’e rağmen Sevilay kararını destekler. Öte yandan, Öncelikler bu konuda daha büyük adımlar atmaya başlıyor. Mine’ye ulaşamayan Yaz, Türkan’la bağlarını koparma noktasına gelir. Hatta bu olaylardan sonra Türkan kararlar alır. Corman ailesi ve Calendar’ın yılbaşı kutlaması beklenmedik bir karşılaşmayı beraberinde getirir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir