Tığ İşi Örgü Bebek Battaniye Örnekleri

Bebeğimizin üşümemesi bizim için en önemli şeylerden biri. Hassas ve savunmasız yapıları onları hızla hasta eder. Bu nedenle onları korumalı ve kollamalıyız. Bu koleksiyonumuzda sizler için tığ işi örgü bebek battaniyesi modellerini bebeklerimiz üşümesinler ve hava şartlarından korusunlar diye hazırladık. Bebek battaniyeleri asla eskimez, kokmaz veya kirlenmez. Çünkü içinde her zaman melekler vardır.

Çevremizdeki insanları doğurduktan sonra onlar için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Sigorta bunlardan sadece biri ve en önemlilerinden biridir. Ördüğümüz bebek battaniyeleri ile annelerin hem rahatlamasına hem de hayatlarını kolaylaştırmasına yardımcı oluyoruz. Bebek battaniyeleri birçok farklı stil ve tasarımda olabilir. Yeni ve modern tığ işi bebek battaniyesi

Dilerseniz çiçeklerle desenler oluşturabilir veya bebek desenlerini kullanabilirsiniz. Eski çağlardan beri hayatımızda yaygın olan bu kalıplar her zaman hayatımızda kalacaktır. Renkli desenler, evin her yerinde kullanılmasına izin verir. Özellikle bebek battaniyeleri bebeğinizin odasına eşsiz bir hava katacaktır.

Bebeğimizin uyuyacağı yerlerin büyüklüğüne göre farklı boyutlarda battaniyeler yapabiliriz. Battaniyenin büyüklüğüne göre numune sayısını artırmanız yeterli olacaktır. Bebek battaniyesi örmek kolay ve eğlencelidir. Bebeğinizin uyuması için bu battaniyeyi tığ işi yöntemiyle rahatlıkla yapabilirsiniz.

bebek ve erkek battaniye

Modern tığ işi bebek battaniyesi modelleri koleksiyonumuzda fikirler bulabilir, aynı battaniyeleri ekleyerek veya onlara bir şeyler ekleyerek yeni modeller oluşturabilirsiniz. Yorgan örme basit bir geometrik şekil olduğu için sizi yormadan tamamlanmış olacaktır. Tek yapman gereken başlamak. Craft yapmaya başladıktan sonra gerisi çok çabuk gelir ve bu tarz modelleri kısa sürede bitirebilirsiniz.

Tığ işi battaniye örnekleri
Antik çağlardan beri hayatımızın bir parçası olan örgü örmek, ısınma ihtiyacından doğmuştur. Bu nedenle kapitone en az örgü tarihi kadar eskidir. Birçok farklı örgü battaniye çeşidi bulunmaktadır. Popüler bebek battaniyesi tasarımlarını derlediğimiz bu koleksiyonda birçok tasarım oluşturabilirsiniz. Bu konuyla ilgili sorularınızı yorum olarak bize sorabilir, sitemizin diğer kullanıcılarıyla iletişim kurabilirsiniz.

Bebekler için tığ işi için video eğitimi
Şimdi sizlerle şık ve zarif tığ işi bebek battaniyesi nasıl örülür videolarını ve örneklerini paylaşacağım kolay ve hızlı bir şekilde pratik yapmayı öğrenesiniz diye fotoğraf yerine video ekliyorum umarım beğenirsiniz.

Bonibon tığ ile bebek battaniyesi yapımı.
Aşağıdaki videomuzu izleyerek rengarenk boncuklu bebek battaniyesi yapmayı deneyebilirsiniz.

basit bebek battaniyesi
Daha kolay bir battaniye modeli arıyorsanız bu videomuz tam size göre, bebeğinizi sarmak için sıcacık bir battaniye örebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir