Petibom Pet Kuaför Nakit Ödemelerde %10 Havale İndirimi

Petibom Evcil Hayvan Kuaförü kısa süre önce açıldı. Açıldığımızdan beri hizmetlerimizi hızla genişlettik. Evcil hayvan sahiplerinin ihtiyaç duyduğu evcil hayvan bakım hizmetlerini kaliteli ve en önemlisi güvenilir bir şekilde gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Nakit ödemeler için rekabetçi fiyatlar ve banka havalesi indirimleri sunuyoruz.

Petibom Pet Kuaför, evcil hayvan sahiplerine peşin ödeme indirimlerinin yanı sıra birçok avantaj da sunuyor. Dileyenler için mobil hizmet de sunuyoruz. Güler yüzlü ve deneyimli bir ekip, hayvanlarla gözünüzün önünde ilgileniyor. Zaman kazanmak ve trafik sorunu yaşamamak için bu hizmeti değerlendirmenizi öneririz. Tamam, bitirdin mi? Tabii ki değil. Sunulan evcil hayvan bakım hizmetleri şunları içerir:

PET Kuaförde neler var?

  • Tırnak kesimi
  • Köpek tıraşı
  • Kedi tıraşı
  • Köpek bakımı
  • Kedi bakımı yer almaktadır. Evcil hayvanınızın türü, kilosu ve yaşı gibi pek çok özelliği dikkate alınarak bakım işlemleri uygulanıyor.

Bakım hizmetlerinde kullanılan aletler her seferinde yıkanır. Sevimli dostlarımız bekleme derdinde kalmasın diye randevu sistemini devreye aldık ve şirkette bekleseler bile onlarla yakından ilgileneceğiz.

Petibom evcil hayvan bakım işlemi öncesi gülümsemeler ve at dilleri, evcil hayvanınızın içini rahatlatacak ve sizi bu süreçte kullanılan aletlerle tanıştıracaktır. Böylece süreç boyunca daha huzurlu bir ortam oluşturulur. Kuaförler anestezi kullanımına karşıdır ve işlemi aşk her şeyi fetheder cümlesiyle tamamlarlar. Siz değerli ailenizle ilgilenirken keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sorunsuz ve sevgi dolu bir evcil hayvan bakım hizmeti için tek bir dokunuş ve birkaç tıklama yeterlidir. Dilerseniz telefon ile de bize ulaşabilirsiniz.

İşte Petibom’un evcil hayvan bakım hizmetleri hakkında sıkça sorulan soruların yanıtları. Bu size hizmet aldığınızda sürecin nasıl işlediği hakkında bilgi verecektir. Petibom Pet Groomers tarafından.

Bir kedinin tırnaklarını nasıl kesersiniz?

Önce ayakları olan arkadaşlara tırnak makası tanıtılır. İhtiyaç duydukları sevgi ve hayranlıkla yerleştikten sonra süreç başlar. Kedinin patilerini baş parmaklarınızla kucağınıza yayın. Ortaya çıkan tırnaklar daha sonra uygun şekilde kesilir. Bir kedinin patisinin sinirler, kan damarları ve diğer kısımlar içerdiğini unutmamak önemlidir. Tırnaklarınızı çok fazla kesmek çok acı verici olabilir ve kanayabilir. Bu nedenle tırnaklarınızın sadece beyaz kısımlarını kesmeyi unutmayın. Kedinizin pençelerini nasıl keseceğinizi bilmiyorsanız, veterinerinize sorun. En iyisi uzmanlara bırakmak. Stresten uzak, sevgi dolu bir ortam için Petibom’u seçin.

Deneyimsiz bir kişinin açık renkli bir kedinin pençelerini kesmesi çok daha kolaydır. Çünkü damarı nereden ve nereden keseceğinizi kolayca tahmin edebilirsiniz.

Köpek tırnakları nasıl kesilir?

Petibom’s Pet Salon’da tırnak kesimi çok hızlı bir şekilde yapılır. Bu nedenle tırnak bakımı için randevu süresinin kısaltılması önerilir.

Bir kedinin tırnaklarını kesmekle aynı işlem. Köpekler düzenleme ile kabul edilir ve memnuniyetle karşılanır. Daha sonra ekipman tanıtılır ve güven verici pençelere sahip dost pençeler hızla kesilir. Aynı hızda kesmeye çalışmayın. Bu süreçten kendiniz geçmeye karar verirseniz, aşağıdakilere dikkat edin:

Doğru hayvan pençesi aletlerini aldığınızdan emin olun. Kedi ve köpekler için tırnak makası özel yapımdır. İşleme başlamadan önce ekipmanı hazırlamanız gerekir. O zaman ayak dostunuz sevilecek ve stresten kurtulacaktır. Tırnak makası yerleştirildikten sonra işleme arka ayaklardan başlanmalıdır. Elbette nereden keseceğiniz konusunda endişeleriniz varsa, işi bir profesyonele bırakın.

Kedi ve köpek tıraşı nasıl yapılır?

Petibom evcil hayvan bakım hizmetlerini sunarken öncelikle evcil hayvanınızın rahat etmesini sağlıyoruz. Kuaföre zamanında gitmem gerekiyor. Zamanında gelirseniz, beklemek zorunda kalmazsınız. Beklersen, seninle ilgilenecek birini bul.

Tıraş olmadan önce ekipmanlarınızı dezenfekte edin ve ayaklarınızı bir arkadaşınızla tanıştırmak için bir süre bekleyin. Kediler ve köpekler önce aletleri koklarlar. Ardından ses donanımınızın titreşimini ve sesini açın ve evcil hayvanınızın tepkisini ölçün.
Tıraştan önce tarayın. Tıraş işlemi başladığında, insanlar tıraş olurken evcil hayvanlarını sakinleştirmekle ilgilenirler.
İkramlar, hayvanın stres düzeyine bağlı olarak sağlanır. Bir süre bekleyin ve süreç devam edecek.
İşlem bittikten sonra yıkama ve kurutma işlemi başlar.
Son olarak, ödül tekrar takdim edilir. Kendinizi tıraş etmenizi önermiyoruz. Bu konuda eğitim almamış kişiler bunu yapmamalıdır. Yanlış bir kesim ciddi sorunlara neden olabilir. Pati dostunuzun kürkü bir daha asla eski kıvamını alamaz.

Evcil hayvanınızı ne sıklıkla tıraş etmelisiniz? petit bon evcil hayvan kuaförü

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir