Kızılcık Şerbeti 11.Bölüm Fragmanı

SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni bölümü 6 Ocak Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Dizinin son fragmanı siteye eklendi! Merakla beklenen dizinin her bölümünde neler olduğu düzenli olarak güncellenen bu sayfada bulunabilir ve en iyi ipuçları web sitemizde bulunabilir.

Yeni genel bakış bölümü

Dizi özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecektir, bu yüzden bizi izlemeye devam edin. son bölümde neler oldu

Kıvılcım, yardım ettiği şiddet mağdurunun kocasının saldırısından Ömer sayesinde kurtuldu. Doğa’nın çılgınlığı, Fatty’nin evden çıkıp bir tartışma sırasında onu takip etmesi üzerine bir kadının evine girdiğini gördü. Eşyalarını toplamak için eve gider ama bu kez Fatih’in yanında durmamaya karar verir. Pembe ve Abdullah’ın araya girmesiyle sorun anlaşıldı ve Fatih kadının yerine bir arkadaşının evine gitti. İkisi barışır.

Pembe, Nasma’nın sergiye katılacak olmasına çok üzülür. Basın ağırlıklı tavrına bir son verme ihtiyacı hisseden Pink, evlilik hakkında konuşmaya başlar, ancak bugüne kadar pek ısrarcı olmamıştır. Alev, rastladığı bir kafede Abdullah’ın gücünden ve karizmasından ilham alır. Kıvılcım’ın evinde akşam yemeği herkesi bir araya getirir ama iki aile arasındaki farklar hala belirgindir.

Fati’nin Doa’nın babasıyla ortaklaşa satın aldığı otel hizmete açılır ve bu ortaklıktan kimse memnun olmasa da herkes Fati için gelir. Açılışta birlikte görünen Kıvılcım ve Ömer için yeni bir sayfa açılıyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir