Kış Gelini Nasıl Olmalı 2023

Genel olarak bir düğünün mükemmel olabilmesi için yazın yapılması gerektiği kabul edilir. Ancak kış düğünlerinin de kendine has asaletleri, zarafetleri ve şıklıkları vardır. Mevsimi düğününe engel olarak görmeyenler bu yönü tercih edebilirler. Kış ayları korkutucu ve tedirgin edici yönlerle dolu olabilir ancak sadece düğününüze odaklanmaya çalışın. Kış aylarında gelinliği zamanında bulmak. kış ayları zorlu geçebilir ancak artık birçok gelinlik markası kış gelinleri için özel olarak tasarlanmış gelinliklere sahiptir.

 

Koleksiyonda kışlık modellere yer verilmesi gelinlerin işini kolaylaştırıyor. Kışlık bir gelinlik seçmenize yardımcı olacak çeşitli aksesuar seçenekleri değerlendirilebilir.Bu seçimler kış gelini olmayı daha konforlu hale getirmiştir. gelinlik içinde donmak gelin adaylarını tedirgin etse de bolero ve ceket gibi birçok seçenek var. Bu alternatifler sayesinde kışın omuzları açık bir gelinlik giymek bile mümkün. Öte yandan uzun kollu bir gelinlik şıklığı ile de soğuğu üzerinizden atabilirsiniz.

Kış gelinleri sadece şıklığa değil, rahatlığa da dikkat etmelidir. Aslında yaz gelinlerinden daha çok rahatlık konusuna dikkat etmeleri gerekiyor. Bunu göz önünde bulundurarak gelinlik seçerken en önemli detaylardan biri de vücut yapınıza tam oturması konusu asla göz ardı edilmemelidir. Yaz gelinlerinde olduğu gibi zayıf ve uzun boylu gelinler bu konuda avantajlıdır.

Nasıl bir gelinlik tercih edilmelidir?

Kışlık gelinlik seçerken dikkat edilmesi gereken pek çok şey vardır. İlk olarak, karlı yol olasılığı göz ardı edilemediğinde. Dışarıda fazla vakit geçirmeyeceksin ama günü ıslak ve çamurlu bir gelinlikle bitirmek de istemezsin. Böylece yerde sürünen bir etek seçmek yerine, sıfırdan zemin seviyesine kadar kullanılabilir. Gelinliğin yaka ve kol uzunluğu gibi detayları kısıtlamaya gerek yoktur. Bu durum birçok aksesuar ile çözülebilir. Ancak ayakkabı seçimi çok önemlidir. Örneğin UGG Boots, Moonboot gibi dilediğiniz renkte bulabileceğiniz botları tercih edebilirsiniz. Kış, hayalinizdeki ayakkabıyı giymenize engel olmuyorsa, hava şartlarına, en azından oturma odanıza daha uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Kış için nasıl gelin ayakkabısı seçeceğinizi buradan öğrenin. Son olarak duvak seçimi yapılırken çok uzun duvak kullanılmamasına özen gösterilmelidir.

Kış gelinleri hava şartlarıyla nasıl baş eder?

Kış gelinleri rahat ve şık bir gelinlik seçtikten sonra kalan detayları tamamlayabilirler. Kışın gelin bolero veya gelin ceketi bulmaya odaklanmalıdırlar. Bu aşamada gelinliğin model ve tasarımında kullanılan kumaş seçimi yapılır. önemli bir detay Ancak tüylü bolero hemen hemen her gelinlik modeliyle kombinlenebileceği için yıldız parçalardan biri sayılabilir. Ayrıca tüm gün bolero veya ceket giymek zorunda değilsiniz. Salonda bu aksesuarları çıkarmak çok şık duracaktır.

 

Kış gelini saç ve makyaj tercihleriniz neler?

Kış gelinleri gelinlik söz konusu olduğunda öncelikle ten rengine uygun makyaja dikkat etmeli ancak kış modası ve 2017 düğün sezonuna uygun detaylara da dikkat etmelidir. 2017 kışında gelin adaylarının gözdesi bordo ve kırmızı renkler olacak gibi görünüyor. Dudaklar yarı saydamdır ancak hafif göz makyajı önerilir.

Burada kış gelinleri için makyaj önerileri bulabilirsiniz.

Bu sezon kışlık gelin saçı modelleri biraz özgürleşti. Ancak açık model daha belirgindir. Kış sezonu için şık saç aksesuarları seçin. Tüm detayların doğru kombinasyonu ile kışın soğuğundan daha sıcak bir görünüm elde edebilirsiniz. 2023 kış modasına da uyum sağlayabilir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir