Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25.Bölüm Fragmanı

SHOW TV ekranlarında büyük heyecanla izlenecek Gelsin Hayat Bildiği gibi dizisinin yeni bölümü 5 şubat perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Dizinin son fragmanı siteye eklendi! Merakla beklenen dizide her bölümde neler olduğunu bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Bu sayfa düzenli olarak güncellenmektedir ve en iyi ipuçları web sitemizde bulunabilir.

Yeni genel bakış bölümü

Kayıkhanede yaşanan olaylardan sonra Yılan ekibi zor durumda kalır. Theldar’ın konuşmadan ölmesi, onu ilk etapta geri dönmeye sevk etti. Big Boss’a ulaşmak için Serdar’ı hastaneden kimin kaçırdığını ve kimin zehirlediğini öğrenmelisiniz. Gizem, Aslı sayesinde yaşadığı acıyı unutur ama Servet’in ofisine yaptığı ziyaret, şüphelerini artıracak olaylara tanık olmasını sağlar. Irene kendini iyi hissetmiyor. Irene, babasının gideceği günü bekleyerek toplantıyı mutsuz eder. Yarber’in beklediği telefon nihayet geldi. Meltem ile yeniden karşılaşma fırsatı yakaladığında halasının tavsiyesiyle Meltem’i etkileyebilecek midir? Sadie şimdi Sung-gyul ile aynı odada uyumak istiyor ve bunun için elinden geleni yapıyor. Sadie Songle ikna edici mi?Mart, günlerini olabildiğince sessiz yaşamaya çalışmalı ve dış düşmanların iç tehdidiyle yüzleşmelidir.

Gel, olduğu gibi hayat, dizinin konusu

Yönetmenliğini Altan Dönmez’in, projesini Gani Müjde’nin üstlendiği Gel, Hayat Bildiği Gibi Sadi Payasri’nin hikayesi. Sadi Payathri, aşağılık geçmişini geride bırakır ve beş hain gençle birlikte Karabail Lisesi’ne coğrafya öğretmeni olarak atanır. okul. Sadi Payathri, hayata sıfırdan başlayan bu gençlere sarsılmaz bir adalet duygusuyla sahip çıkıyor…

Hayata sıfırdan başlayan gençlerin hayatlarını değiştiren, herkesin ‘hadi eskisi gibi devam edelim’ dediği ‘Z kuşağı’na gerçekçi bir göz atalım. Sadi Payasri ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını anlattığı “Herkes ikinci bir şansı hak eder.” Lekeli geçmişini geride bırakarak Karabail Lisesi’ne coğrafya öğretmeni olarak çağrılan Sadi Payasri’nin hikayesi. Sadi Payasr, hayatını kaybeden bu gençlere sarsılmaz bir adalet duygusuyla sahip çıkıyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir