Gelin Ayakkabı Modelleri 2023

Düğünler, aylardır, bazen yıllarca hazırlandığınız en rahat ve şık ayakkabıları giymenizi gerektirir. Misafirleriniz dinlenirken, yemek yerken ve evlerine giderken tüm gün ayakta durduğunuz bir düğün, karar vermek büyük bir risktir. 2023 gelin ayakkabısı modellerini gün içerisinde araştırmadan.

her zaman topuklu

Son yıllarda gelinlere spor ayakkabı teklif edilirken bu akım uzun sürmedi ve gelinler gelinlikte prenses gibi görünmenin sırrının yüksek topuklu ayakkabılar olduğunu anladı.Bunlar arasında burnu hafif basık ayakkabılar ön plana çıktı. , kadınların hem topuğu hem de rahatlığı takdir ettiği yer. Özellikle gelinliğinizin rengine göre pudra pembesi ya da krem ​​beyazı ayakkabılar, simli, dantel, tül gibi detaylara sahip ayakkabılar ömür boyu kullanacağınız ayakkabılardır. detaylar önemlidir

Gelinliğin altında olduğu kadar önemli olmasa da gelin ayakkabıları oldukça önemlidir. Gelin, en yakın çevresinin ve diğer misafirlerin gördüklerini beğenmesini istiyorsa ayakkabılarında düz modeller yerine dantel ve tüllere başvurmalı, bir diğer popüler yöntem ise düz modelleri beğeninize göre tül ve dantellerle boyamak. .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir