Emanet 492. Bölüm Fragmanı

KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Emanet dizisinin yeni bölümü 30 Aralık Cuma akşamı saat 21.15 itibariyle sizlerle.

Dizinin son fragmanı siteye eklendi! Merakla beklenen diziye her bölümün neler kattığını bu sayfada öğrenebilirsiniz. Bu sayfa düzenli olarak güncellenmektedir ve en iyi ipuçları web sitemizde bulunabilir.

Yeni genel bakış bölümü

Dizi özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecektir, bu yüzden bizi izlemeye devam edin. son bölümde neler oldu

Seher, yaşlanan babasıyla birlikte yaşayan sevimli, mütevazi bir genç kızdır. Seher’in sakin hayatı, Kırıklı ailesinin gelini olan kız kardeşinin ölümüyle paramparça olur. Artık ne pahasına olursa olsun savunması gereken bir güveni var. 5 yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Sehar’ın işi kolay değildir. Katı kuralları ve acımasızlığıyla tanınan bir iş adamı olan Yaman Kırımuri, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimseye bırakmaya niyeti yoktur. Sadece masumiyeti ve azmi ile çekilen Seher, kudretli Yaman Kırmızılı’ya karşı amansız bir savaş veriyor. Bu macera sırasında, Kürklü Köşkü’nün uzun süredir saklı kalmış sırları açığa çıkacaktır. Seher ve Yaman’ın kalplerinde yeşeren farklı bir inanç olacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir